Archiwum X. Szukają mordercy właściciela kantoru. Tak może wyglądać

Tak może wyglądać mężczyzna, który zamordował właściciela kantoru.

Policjanci rzeszowskiego Archiwum X wyjaśniają sprawę zabójstwa właściciela kantoru, do którego doszło w 2009 r. w Krośnie. Funkcjonariusze poszukują osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy tej zbrodni. Do dziś nie ustalono sprawcy morderstwa 77-letniego właściciela jednego z krośnieńskich kantorów.

Do zabójstwa przedsiębiorcy doszło w lipcu 2009 r. Sprawę kontynuują policjanci z Zespołu do Spraw Przestępstw Niewykrytych Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Funkcjonariusze z rzeszowskiego „Archiwum X” pod nadzorem Prokuratury Krajowej w Krakowie, szczegółowo analizują zgromadzony dotychczas materiał dowodowy, ustalając nowe wątki niewyjaśnionej zbrodni.

Szukają mordercy właściciela kantoru

Jeśli ktoś posiada informacje, które mogą pomóc służbom w rozwiązaniu sprawy zabójstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy, proszony jest o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821-23-27, email: [email protected] lub Małopolskim Wydziałem Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie email: [email protected].

Można również kontaktować się z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.