Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Bijatyka kobiet i mężczyzn w klubie w Zielonej Górze. Dwie osoby nieprzytomne

Do bijatyki kobiet i mężczyzn doszło nocą z soboty na niedzielę, 5 listopada, w jednym z klubów w centrum Zielonej Góry. Na miejsce dojechały patrole policji i trzy karetki pogotowia ratunkowego.

Jak mówią nam świadkowie, w klubie na deptaku, biło się kilka osób. Bijatyka przeniosła się również na zewnątrz. – Dwie osoby leżały nieprzytomne – pisze do nas świadek bijatyki. Dodaje, że w klubie leżał pobita kobieta.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechało kilka patroli zaalarmowanej o bójce policji. – Pod klub podjechały również trzy karetki pogotowia ratunkowego – pisze  nasz czytelnik.

Bijatyka w klubie w Zielonej Górze

Jak informuje zielonogórska policja, w klubie biły się dwie kobiety i ich mężowie. – Jedna z kobiet została karetką przewieziona do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielone Górze.

Na miejscu policjanci pouczyli uczestników bójki o możliwości wystąpienia przez nich na drogę sądową z powództwa cywilnego.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl