Ciało kobiety znalezione pod domem. To morderstwo w Dzień Kobiet?

Ciało kobiety zostało znalezione w niedzielę, 10 marca, na schodach pod domem przy ul. Parkowej 3 w Pławiu koło Krosna Odrzańskiego. Na miejscu pracują policjanci. Wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa. Krośnieńska policja nie udziela jednak żadnych informacji.

Ciało około 60-letniej kobiety leżało na schodach pod domem przy ul. Parkowej 3. Na miejsce natychmiast została wezwana krośnieńska policja. Miejsce znalezienia ciała zostało odgrodzone taśmami przez policję. W Pławiu pojawili się policjanci kryminalni.

Polecane  Pijany kierowca rozbił volkswagena. Uciekł, ugrzązł w bagnie i wołał pomocy (ZDJĘCIA)

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy kobieta mogła zostać zamordowana. – Potwierdzam znalezienie ciała kobiety. Innych informacji nie udzielamy – mówi kom. Norbert Marczenia z krośnieńskiej policji i odsyła do prokuratury. Prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik  zielonogórskiej prokuratury okręgowej nie ma jeszcze informacji dotyczących zdarzenia z Pławia.

Czy doszło do morderstwa? Wiadomo, że kobieta w sobotę, 9 marca, uczestniczyła w wiejskiej zabawie z okazji Dnia Kobiet. Tam ostatni raz była widziana żywa. Ustaliśmy, że policjanci przepytują uczestników nocnej zabawy. O godz. 17.00 pod domem denatki stał nieoznakowany samochód krośnieńskiej policji. Policjanci cały czas docierają do uczestników nocnej zabawy.

Polecane  Brutalna jatka na ulicy. Nie żyje mężczyzna, kobieta walczy o życie