Toyota Zielona Góra

Dantejskie sceny. Ciągnął mężczyznę za samochodem. Zatrzymali go kryminalni

Dramatyczne sceny rozegrały w Gomulinie Kolonia (woj. łódzkie). Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 42-latka, który ciągnął za pojazdem mężczyznę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Piotrkowscy kryminalni od pewnego czasu pracowali nad sprawą, do której doszło w Gomulinie Kolonia. Wówczas piotrkowski dyżurny otrzymał zgłoszenie, że nieznany mężczyzna, jadąc samochodem osobowym, za pojazdem ciągnie innego mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Funkcjonariusze pracujący przy tej sprawie zabezpieczyli nagrania monitoringu z pobliskich budynków, na którym widać było całe zdarzenie, jednak jakość nagrań nie pozwoliła ustalić tablic rejestracyjnych oraz rysopisu kierowcy.

Wiedząc, że był to pojazd mazda 3 z charakterystycznym zderzakiem kryminalni rozpoczęli szereg działań, które pozwoliły na wytypowanie sprawcy. W dniu, 29 sierpnia, o godzinie 6:00 zapukali do drzwi 42-letniego mieszkańca Płocka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Okazało się, że był tez poszukiwany do odbycia kary za inne przestępstwa. 42-latek usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwo to zagrożone jest karą nie niższą niż 3 lata pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Toyota Zielona Góra