Dotkliwie poparzona maleńka Lenka potrzebuje pomocy

Lenka, córeczka zielonogórskiego policjanta st. sierż. Pawła Siewierskiego potrzebuje specjalistycznego leczenia po ciężkim poparzeniu. Pomóżmy małej Lence, a dzięki temu wesprzemy również jej tatę, który ze spokojem będzie mógł pełnić służbę w patrolu dbając o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Dla każdego policjanta największym wsparciem jest rodzina. Kiedy w służbie trzeba mierzyć się z bardzo trudnymi sytuacjami, łatwiej przejść przez to wszystko mając dom i bliskich, do których można wrócić i zapomnieć o złych doświadczeniach. Jak jednak pełnić służbę kiedy naszym bliskim dzieje się krzywda? Mamy w głowie kłębiące się myśli odległe od tego co tu i teraz w czasie patrolu.

Z takim kłopotem mierzy się teraz policjant z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. St. sierż. Paweł Siewierski od 2013 r. służy w zielonogórskiej policji. Można go spotykać w patrolach na ulicach Zielonej Góry. Policjant wspólnie z żoną wychowuje troje dzieci, a kilka dni temu ich mała córeczka miała przykry wypadek, została dotkliwie poparzona.

Pomóżmy małej Lence wrócić do zdrowia, a dzięki temu jej tacie znaleźć siłę na kolejne lata trudnej policyjnej służby.

Wszyscy możemy pomóc: POMOC DLA LENUSI