Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Kąpielisko w Ochli już zachwyca i robi wrażenie. Zobaczcie zdjęcia

Modernizacja kąpieliska w Ochli.

Lazurowa woda, gigantyczne kolorowe zjeżdżalnie i delikatny piasek. Kąpielisko w Ochli już zachwyca. – Zielonogórzanie chcieli modernizacji kąpieliska, sami wskazali wodne atrakcje, pora, żeby wybrali nazwę dla tego miejsca – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i ogłasza specjalny konkurs na nazwę dla nowej przestrzeni.

– Taki konkurs wspaniale sprawdził się przy Sky Parku, więc idziemy za ciosem – mówi radny Filip Gryko, który ufundował maski i inne wodne gadżety w konkursie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zwycięska nazwa w formie grafiki przywita gości wchodzących na kąpielisko, natomiast autor otrzyma roczny karnet rodzinny na nowe kąpielisko (4-osobowy) ufundowany przez MOSiR. Propozycje można zgłaszać od 18 do 29 września 2023 roku na specjalnej stronie internetowej.

Modernizacja kąpieliska w Ochli robi ogromne wrażenie. Gigantyczny basen wypełniła lazurowa woda. Atrakcje dla dzieci i kolorowe zjeżdżalnie imponują rozmiarem, a delikatny piasek zachęca do plażowania. 

Kąpielisko w Ochli zachwyca

– Zielonogórzanie chcieli modernizacji kąpieliska, sami wskazali wodne atrakcje, pora, żeby wybrali nazwę dla tego miejsca – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i ogłasza specjalny konkurs na nazwę dla nowej przestrzeni.

Propozycje nazw dla kąpieliska można zgłaszać od 18 do 29 września 2023 roku na specjalnej stronie internetowej: https://zielonagora.konsultacjejst.pl/. Pochyli się nad nimi specjalnie powołana komisja i wybierze zwycięzcę.

– Wiem, że nie udało się otworzyć kąpieliska w trakcie tegorocznych wakacji – pisze prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki. – Też tego bardzo żałuję i jestem wykurzony, ale … ale co się odwlecze to nie uciecze. Nie zawsze wszystko idzie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Pamiętacie informację o wykopaliskach? To jedna z przyczyn opóźnienia. Pamiętacie informacje o niskim stanie wód na Dzikiej Ochli? To kolejna z przyczyn. A jest ich jeszcze kilka. Nie ma co się nad nimi rozwodzić. Kąpielisko będzie. I to nie jest nasze ostatnie słowo jak mawiał klasyk. A że będą tacy co narzekają? Ano taka ich rola …narzekają, obgadują ale nigdy nic samemu nie zrealizują – napisał prezydent Kubicki.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl