W końcu 31-latek idzie do więzienia

Świebodzińscy policjanci zatrzymali 31-latka poszukiwanego czterema listami gończymi za rozbój, włamania i kradzieże, a także w związku z niepowrotem do więzienia z przerwy w odbywaniu kary. Policjanci wchodzący w skład zajmującego się poszukiwaniami stale zbierają informację o możliwym miejscu pobytu osób poszukiwanych i dokonują regularnych zatrzymań.

Jedna z takich akcji jest sprawa 31-letniego mieszkańca Świebodzina. Od dawna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Usiłował on uniknąć ciążących na nim kar więzienia jak również toczących się postępowań, które mogą zakończyć się nawet wieloletnimi wyrokami.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Zatrzymany wyszedł na przepustkę z jednego z aresztów śledczych i nie wrócił – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie. W związku z tym, został za nim wystawiony list gończy, a kolejne trzy wydano w związku z przestępstwami rozboju, włamań oraz kradzieży.

W piątek, 16 września, policjanci pojawili pod ustalonym adresem, gdzie ukrywał się 31-latek. Tam został zatrzymany.

31-latek trafił już do więzienia, gdzie będzie odbywał karę niemal dwóch lat więzienia, jednocześnie oczekując na wyniki toczących się z jego udziałem postępowań.