Toyota Zielona Góra

Kierowca renault dachował na drodze pod Zieloną Górą. Mężczyzna uciekł. Ludzie czuli od niego alkohol (ZDJĘCIA)

Kierowca wydostał się z auta i uciekł przed przyjazdem policji. Trwają jego poszukiwania

Do zdarzenia doszło na trasie koło Świdnicy. Rozpędzone renault wypadło z drogi i dachowało na poboczu. Kierowca wydostał się z auta i uciekł przed przyjazdem policji. Trwają jego poszukiwania.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 4 lutego, nocą. Kierujący renault jechał drogą z Zielonej Góry do Nowogrodu Bobrzańskiego. W pewnym momencie rozpędzone renault wypadło z drogi. Samochód dachował na poboczu.

Na pomoc ruszyli kierowcy, którzy widzieli dachowanie. Kierujący renault wydostał się z samochodu i po chwili uciekł w las. – Od mężczyzny czuć było alkohol – mówią nam świadkowie zdarzenia.

Na miejsce dojechała zaalarmowana zielonogórska policja. – Trwają poszukiwania kierowcy. Wiemy kto jest właścicielem samochodu. Będziemy wyjaśniać okoliczności w jakich doszło do zdarzenia  – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na polecenie policji renault odholowała pomoc drogowa Maxmar. Samochód został zabezpieczony na parkingu. Koszty holowania pokryje właściciel pojazdu.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta