Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijana matka chodziła po bloku nocą z małym dzieckiem. Powiedziała, że… to normalne

Kompletnie pijana kobieta nocą spacerowała z dziewczynką po klatce schodowej. 34-latka wydmuchała dwa promile alkoholu. Policjanci sprawdzają sytuację rodzinną dziewczynki. Zebrane materiały zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Giżycku.

W środę, 22 lutego, kilka minut po godzinie 5.00 oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Giżycka pijana matka sprawuje opiekę nad małoletnim dzieckiem.

Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Pijana kobieta z 3-letnią córką zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia chodziła między piętrami klatki schodowej i głośno się zachowywała.  Do takiej sytuacji miało dojść kilkukrotnie.

Kobieta podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że faktycznie nocą spaceruje z dzieckiem po klatce schodowej. Oświadczyła, że „córka chciała się przejść i jest to normalne”. Na miejsce przyjechała osoba, która zaopiekowała się dziewczynką.

Pijana matka chodziła nocą z małym dzieckiem

Pijana kobieta została przewieziona do jednostki policji, gdzie skontrolowano jej stan trzeźwości. 34-latka wydmuchała dwa promile alkoholu.

Policjanci sprawdzają sytuację rodzinną dziewczynki. Zebrane materiały zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Giżycku.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl