Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Kompletnie pijany kierowca mazdą uderzył w barierki na S3 pod Zieloną Górą

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe i utworzył się spory korek. fot. poscigi.pl

Do zdarzenia doszło w piątek, 8 września, nocą na trasie S3 pod Zieloną Górą. Kompletnie pijany kierowca mazdą uderzył w barierki.

Wszystko wydarzyło się około godz. 23.30. Kierujący mazdą jechał w kierunku Sulechowa. Jak informują kierowcy Lubuskie Taxi, podczas jazdy uderzył jednak w barierki na trasie S3 pod Zieloną Górą.  

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe i utworzył się spory korek. Na trasę S3 dojechał szybko zielonogórska policja. – Okazało się, że kierujący mazda prowadził po pijanemu – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Pijany kierowca na S3 pod Zieloną Górą

Kierowca mazdy wydmuchał ponad dwa promile alkoholu. W takim stanie jechał samochodem. Na szczęście nie doprowadzi do tragedii.

Sprawca kolizji po pijanemu, stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia na czas nie krótszy niż 3 lata oraz grzywna do nawet 30 tys. zł, ale nie mniejsza niż 5 tys. zł.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl