Kompletnie pijany mazdą potrącił pieszego na osiedlu w Zielonej Górze i rozbił trzy samochody (FILM, ZDJĘCIA)

Pijany kierowca z Nowej Soli potrącił pieszego w Zielonej Górze.

Pijany kierujący mazdą wjechał na os. Śląskie . Tam potrącił pieszego, a potem uszkodził trzy zaparkowane samochody. 38-latek z Nowej Soli trzeźwieje w celi zielonogórskiej komendy policji.

Wszystko wydarzyło się  w sobotę, 9 września. Kierujący mazdą wjechał na osiedle Śląskie. Tam potrącił pieszego i przejechał mu po nodze. Po chwili uderzył w zaparkowanego busa, który wpadł na renault, a renault na forda.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierujący został zatrzymany przez ludzi. Na osiedle Śląskie szybko dojechała zaalarmowana zielonogórska policja.

Zielona Góra. Pijany mazdą potrącił pieszego i rozbił samochody

Kierujący mazdą był kompletnie pijany. 38-latek z Nowej Soli wydmuchał aż 2,8 promila alkoholu. W dodatku ma sądowy zakaz prowadzenia. Na szczęście nie doprowadził do tragedii. – Mężczyzna został zatrzymany – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Kierowca mazdy trzeźwieje w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu 38-latek usłyszy zarzuty. Tylko za złamanie zakazu prowadzenia grozi mu kara do 5 lat więzienia. Dodatkowo zakaz prowadzenia na wiele lat oraz wysoka grzywna.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl