Korek na S3 w kierunku Zielonej Góry, a kierowca ciężarówki celowo blokuje przejazd

W niedziele, 4 sierpnia, ruch na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry robi się coraz większy. Droga korkuje się z powodu zwężenia przed budowanym mostem nad Odrą. W dodatku co jakiś czas kierowcy ciężarówek blokują przejazd lewym pasem.

Ruch na S3 w kierunku Zielonej Góry z godziny na godzinę robi się coraz większy. To powroty z wakacji. Droga korkuje się z powodu zwężenia do jednego pasa na budowanym moście nad Odrą. W kierunku Sulechowa również jest duży korek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Sytuację co jakiś czas utrudniają dodatkowo kierowcy ciężarówek. Jadą wolno lewym pasem blokując ruch. Gdyby tego nie robili można byłoby jechać na tzw. zakładkę, co znacznie upłynni ruchu w miejscu zwężenia przed mostem nad Odrą. Zdjęcia dostaliśmy od naszej czytelniczki. Zostały zrobione w niedzielę, 4 sierpnia, około godz. 13.00. Kierowca ciężarówki zablokował lewy pas ruchu jadąc bardzo wolni. Nic sobie nie robił z tego, swoim zachowaniem jeszcze bardziej powiększał korek na S3.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi