Samochody.pl - poscigi.pl

Korek na S3 w kierunku Zielonej Góry, a kierowca ciężarówki celowo blokuje przejazd

W niedziele, 4 sierpnia, ruch na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry robi się coraz większy. Droga korkuje się z powodu zwężenia przed budowanym mostem nad Odrą. W dodatku co jakiś czas kierowcy ciężarówek blokują przejazd lewym pasem.

Ruch na S3 w kierunku Zielonej Góry z godziny na godzinę robi się coraz większy. To powroty z wakacji. Droga korkuje się z powodu zwężenia do jednego pasa na budowanym moście nad Odrą. W kierunku Sulechowa również jest duży korek.

Sytuację co jakiś czas utrudniają dodatkowo kierowcy ciężarówek. Jadą wolno lewym pasem blokując ruch. Gdyby tego nie robili można byłoby jechać na tzw. zakładkę, co znacznie upłynni ruchu w miejscu zwężenia przed mostem nad Odrą. Zdjęcia dostaliśmy od naszej czytelniczki. Zostały zrobione w niedzielę, 4 sierpnia, około godz. 13.00. Kierowca ciężarówki zablokował lewy pas ruchu jadąc bardzo wolni. Nic sobie nie robił z tego, swoim zachowaniem jeszcze bardziej powiększał korek na S3.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl