Toyota Zielona Góra

Koszmar na Orlenie na S3 koło Zielonej Góry. W samochodzie zmarł mężczyzna

Do tragedii doszło przed kilkoma dniami. Na stację Orlen przy S3 koło Zielonej Góry zjechał mężczyzna. Po chwili zmarł w samochodzie.

Mężczyzna jechał samochodem w kierunku woj. dolnośląskiego. Najprawdopodobniej źle się poczuł i dlatego zjechał na stację benzynową Orlen na S3 na wysokości Raculi, dzielnicy Zielonej Góry.

Mężczyzna zmarł w samochodzie

Po chwili doszło do dramatu. Mężczyzna straciła przytomność w samochodzie. Na pomoc ruszyła obsługa stacji Orlen. Wyciągnęli mężczyznę z auta i zaczęli reanimować. Niestety nie udało się. Mężczyzna zmarł.

Na miejsce została wezwana policja. Dojechała również karetka pogotowia ratunkowego. Lekarz jednak tylko stwierdził zgon.

Zielonogórska policja przypomina o ważnych zasadach w czasie podróży w upały. – Zawsze pijmy dużo wody, róbmy przerwy w podróży i przewietrzajmy dobrze samochód – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Klimatyzacja w aucie to nie wszystko. – Długa jazda samochodem w pełnym słońcu może bardzo zmęczyć – ostrzega podinsp. Stanisławska.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika