Krosno Odrzańskie . Poszukiwania młodej kobiety. Ogłoszono alarm dla komendy policji

Policjanci krośnieńskiej komendy prowadzili nocne poszukiwania młodej kobiety, która mogła znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu. Ogłoszono alarm dla jednostki. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach została odnaleziona i trafiła pod specjalistyczną opiekę medyczną.

W nocy z 10 na 11 lipca dyżurny krośnieńskiej komendy przyjął zawiadomienie o młodej kobiecie, która mogła znajdować się w sytuacji zagrażającej jej życiu. – Noc, a także fakt że nie posiadała przy sobie telefonu dodatkowo komplikowały niebezpieczną sytuację – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety. Decyzją komendanta ogłoszony został alarm dla komendy policji.

Mimo trudnych warunków, kilkugodzinne poszukiwania nocne przyniosły efekty. Kobieta została odnaleziona i przekazana załodze pogotowia ratunkowego, która objęła ją specjalistyczną opieką.

Informacja dla osób potrzebujących pomocy:

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile. Czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami:

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu całodobowo.

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

800 121 212 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę

komisarz Justyna Kulka