Toyota Zielona Góra

Ma sześć wyroków za jazdę po pijanemu i dożywotni zakaz. Znowu kierował pijany

Dzięki błyskawicznej reakcji mieszkańców gminy Nowe Miasteczko kolejny pijany kierowca został zatrzymany. Mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz sześć wyroków za jazdę po pijanemu. Za popełnione przestępstwa 38-latek stanie przed sądem.

W dniu 1 stycznia, około godziny 19.00 dyżurny nowosolskiej policji dostał informację o pijanym kierowcy w gminie Nowe Miasteczko. Policjanci na miejscu zastali zgłaszających mężczyzn, którzy zatrzymali pijanego kierowcę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Świadkowie kilkukrotnie nawoływali mężczyznę, aby nie wsiadał za kierownicę pojazdu, ponieważ jest pod wpływem alkoholu – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. 38-latek pomimo apeli, próbował odjechać samochodem. Wtedy dwóch młodych mężczyzn zabrało mu kluczyki i uniemożliwiło dalszą jazdę.

Jak się okazało nieodpowiedzialny kierowca ma na swoim koncie już sześć wyroków za jazdę po  pijanemu i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu teraz kara nawet 7 lat więzienia i wysoka grzywna.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl