Matka sadystka znęcała się na dziećmi. Były bite, poniżane i głodzone

Kilka dni temu do jabłonowskich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące znęcania się przez matkę nad dwójką swoich dzieci, dziewczynką w wieku 11 lat i 7-letnim chłopcem. O całej sytuacji policjanci dowiedzieli się od zaniepokojonych zachowaniem kobiety sąsiadów.

Kiedy policyjny patrol przyjechał na miejsce dzieci w domu były same. Ich matka zjawiła się w miejscu zamieszkania po kilkunastu minutach. Była kompletnie pijana. Wydmuchała prawie 2,5 promila alkoholu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak ustalili policjanci kobieta przynajmniej od trzech miesięcy znęcała się nad dziećmi fizycznie i psychicznie. Według ustaleń śledczych, 31-latka wielokrotnie krzyczała, wyzywała, poniżała, krytykowała, ośmieszała oraz biła swoje dzieci.

Matka znęcała się nad dziećmi

Dzieci był zaniedbane i głodne, bo nie miały zapewnionych posiłków. Prokurator przedstawił mieszkance Jabłonny zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz najbliższy miesiąc 31-latka spędzi za kratami. Dzieci zostały umieszczone w ośrodkach opiekuńczych i są już bezpieczne.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem prokuratury rejonowej w Legionowie.

Toyota Zielona Góra