Samochody.pl - poscigi.pl

Można po S3 jechać z prędkością 200 km/h. Tylko po co i drogo (FILM)

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Policjanci grupy „Speed” z Nowej Soli zatrzymali do kontroli kierującego audi, który jechał 203 km/h. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. zł oraz 15 punktami karnymi.

W poniedziałek, 18 marca, policjanci z nowosolskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego, który na trasie S3 jechał z prędkością 203 km/h. Dozwolona prędkość wynosił 120 km/h.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mieszkaniec Głogowa za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

– Nieodpowiedzialne zachowanie kierującego audi zostało zarejestrowane przez policyjny wideorejestrator. Apelujemy o ostrożność na drodze. Każde niebezpieczne zachowanie za kierownicą może nieść za sobą poważne konsekwencje – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. – Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – podkreśla asp. Sęczkowska-Sobol.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl