Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Nowi zielonogórscy policjanci (ZDJĘCIA)

W 2023 r. do służby w zielonogórskiej policji Górze zostało przyjętych 17 nowych policjantek i policjantów.

Komendant miejski policji w Zielonej Górze mł. insp. Tomasz Szuda przyjął w piątek, 3 listopada, uroczyste ślubowanie od pięciorga nowych policjantów. W dniu, 27 października, rozpoczęli służbę w policji. Nowi funkcjonariusze niedługo wyjadą na szkolenie podstawowe w jednej ze Szkół Policji. Po ukończeniu szkolenia i adaptacji zawodowej wrócą do Zielonej Góry i będą pracować w służbie patrolowej.

Policjantka oraz czterech policjantów z powodzeniem przeszli wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego. Już za kilka miesięcy, po ukończeniu szkolenia podstawowego w jednej ze szkół Policji oraz odbyciu adaptacji zawodowej w Warszawie, będą czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu zielonogórskiego wspólnie ze starszymi kolegami w służbie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W 2023 r. do służby w zielonogórskiej policji Górze zostało przyjętych 17 nowych policjantek i policjantów.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Policji. Zapewniamy stałą pensję i nietuzinkową, dynamiczną, pełną nowych wyzwań pracę – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nowi zielonogórscy policjanci

Rekrutacja do służby w policji prowadzona jest w sposób ciągły, starsi stażem policjanci odchodzą, część funkcjonariuszy przenosi się do innych jednostek czy służb. Dlatego wciąż aktualna jest potrzeba uzupełniania kadr.

W ostatnich miesiącach wyraźnie widoczne jest zwiększenie zainteresowania służbą w Policji. Wszystkich chętnych zapraszamy na policyjne strony po szczegółowe informacje: https://lubuska.policja.gov.pl/go/prac/sluzba-w-pol/3580,Dobor.html

Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zajęciach przygotowujących kandydatów do służby w Policji do testu sprawności fizycznej. Zajęcia prowadzone przez policyjnych instruktorów odbywają się w każdą środę od godziny 12.00 do 14.00 w hali akrobatycznej przy ulicy Urszuli 22 w Zielonej Górze.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl