Okrada bankomaty na „pułapkę klejową”. Tak wygląda złodziej (ZDJĘCIA)

Kryminalni bielskiej komendy poszukują mężczyzny, który okradł bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie. Do kradzieży doszło w okresie pomiędzy 7 czerwca a 17 lipca. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Do pierwszej z tych kradzieży doszło w dniach pomiędzy 7 a 11 czerwca br. w Bielsku-Białej przy ul. Stojałowskiego. Sprawca po uprzednim zamontowaniu tzw. „pułapki klejowej” na bankomacie skradł gotówkę. Do podobnego zdarzenia doszło w okresie od 12 do 17 lipca 2018 r. w Chrzanowie przy Al. Henryka.

Polecane  Pijany 71-latek potrącił pieszego. Uciekając zderzył się z radiowozem

Z ustaleń policji wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 40-45 lat, o sportowej sylwetce, krótko ostrzyżony. W chwili zdarzenia ubrany w granatową bluzę z kapturem i jasne spodnie dżinsowe.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, można kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280, nr alarmowy 112, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.