Papieros przyczyną tragicznego pożaru w kamienicy w Zielonej Górze? Zginęła kobieta, jej mąż walczy o życie

Do tragicznego pożaru doszło w poniedziałek, 10 sierpnia, nad ranem. Pożar objął mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Chrobrego. Zginęła około 70-letnia kobieta. Jej mąż w stanie krytycznym walczy o życie w szpitalu. Prawdopodobnie powodem pożaru był papieros.

Jak ustalił portal poscigi.pl, najprawdopodobniej do tragedii doszło z powodu papierosa. Możliwe, że jedna z osób w mieszkaniu zasnęła z papierosem który wypadł z ręki i od niego zaczął się pożar. Przyczynę tragicznego pożaru ustalać będą zielonogórscy policjanci. Ważna będzie również opinia biegłego z dziedziny pożarnictwa.

Tragiczny pożar wybuchł w poniedziałek, 10 sierpnia, nad ranem w mieszkaniu na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Chrobrego. Na miejsce szybko dojechało pięć wozów zielonogórskich strażaków. Ruszyła walka z ogniem. Strażacy weszli do płonącego mieszkania. Niestety w mieszkaniu znaleźli martwą około 70-letnią kobietę. Wynieśli też nieprzytomnego męża ofiary. Około 70-letni mężczyzna w krytycznym tanie trafił do szpitala. Został podłączony do respiratora.

Po godz. 9.00 z kamienicy przy ul. Chrobrego zostało zabrane ciało kobiety zmarłej w tragicznym pożarze.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta