Samochody.pl - poscigi.pl

Pijany kierowca uderzył w kilka samochodów pod lokalem w centrum Zielonej Góry

- Obywatelskie zatrzymanie pijanego uniemożliwiło mu dalszą jazdę – pisze nasz czytelnik. Ma miejsce została wezwana zielonogórska policja.

W sobotę, 2 września, pijany kierowca uderzył w samochody pod lokalem w centrum Zielonej Góry. Został zatrzymany przez ludzi.

Wszystko wydarzyła się w sobotę około godz. 23.00. Pijany kierowca jadąc uderzał w samochody zaparkowane między lokalem One Love i kebabem w galerii  Pod Topolami.

Do samochodu pijanego kierującego pobiegli ludzie. Został zatrzymany. – Obywatelskie zatrzymanie pijanego uniemożliwiło mu dalszą jazdę – pisze nasz czytelnik. Ma miejsce została wezwana zielonogórska policja.  

Pijany kierowca uderzył w samochody w Zielonej Górze

– Kierujący, sprawca kolizji był pijany – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. 36-letni mężczyzna wydmuchał aż 2,2 promila alkoholu. bełkotał i zataczał się. Mężczyzn została zatrzymany.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty prowadzenia po pijanemu i spowodowania kolizji. Grozi mu za to kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat oraz grzywna do 30 tys. zł.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl