Samochody.pl - poscigi.pl

Okropne. Spod Castoramy w Zielonej Górze został skradziony rower

Do kradzieży doszło w piątek, 1 września. Młody chłopak uciekając z Rossmana po kradzieży, ukradł również rower marki Romet. – Dziś widziałam tego złodzieja, jechał z ojcem na rowerach. Wołałam, ale  dojechali – pisze nasza czytelniczka.  

Do kradzieży doszło w piątek. Z Rossmana w Castoramie wybiegł młody chłopak. Gonił go ochroniarz. Uciekinier wsiadł na stojący pod marketem rower i uciekł na nim. Oczywiści ukradł też rower. – Mój syn długo pracował na ten rower. I teraz został bezczelnie okradziony – pisze nasza czytelniczka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W sobotę matka okradzionego chłopaka widziała złodzieja na rowerze jej syna. Jechał z ojcem. – Wołałam za nimi, krzyczałam, ale odjechali – pisze nasza czytelniczka. Ojciec z pewnością wie, że jego syn ukradł rower.

Kradzież została zgłoszona policji. Gdyby ktoś zauważył rower ze zdjęcia proszony jest o powiadomienie o tym policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl