Toyota Zielona Góra

Pod blokiem w Zielonej Górze mieszkańcy wyhodowali bananowca (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Pod blokiem w Zielonej górze mieszkańcy wyhodowali bananowca.

– Zielona Góra jako miasto ma czym się pochwalić. Jeden z mieszkańców osiedla wyhodował pięknego bananowca – nasiał do nas czytelnik. W przyszłym roku w planach jest posadzenie arbuzów.

Bananowiec wyrósł pod blokiem przy ul. Konicza. Piękny, z zielonymi wielki liśćmi zdecydowanie przyciąga wzrok. – Bananowca posadził i wyhodował pan Janek i teraz dzieci mają egzotykę dosłownie w zasięgu ręki – pisze do nas czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Hodowca bananowca to bardzo sympatyczny pan, który zajmuje się naturą z miłości. W swoje rodzinnej miejscowości na Pomorzu wcześniej wyhodował arbuzy.

Mieszkańcy również zaangażowali się w dbanie o teren przy bloku. Sami dbają o zieleń, kosza trawę, przycinają drzewka oraz żywopłoty. – Z roku na rok, w koło bloku jest co raz piękniej – pisze nasz czytelnik.

I to nie koniec. W przyszłym rok mieszkańcy bloku planują posadzić arbuzy. – Oczywiście pod opieką pana Janka – zaznacza czytelnik.

W przyszły roku od blokiem powinny zaowocować piesze ekologiczne banany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl