Toyota Zielona Góra

Policjanci ratują serduszko małej Mai. Ty też możesz pomóc

Nowosolscy policjanci chcą pomóc 2-latce, której serduszko wymaga pilnej, bardzo kosztownej operacji. Zapraszają do włączenia się w zbiórkę nakrętek oraz przedmiotów wystawianych na licytację. Podzielmy się tym co mamy, bo pomaganie jest piękne.


Nowosolscy policjanci kolejny raz wykazali się wspaniałą inicjatywą i wraz z wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk zorganizowali zbiórkę nakrętek oraz fantów na licytację (zabawki, odzież, przedmioty gospodarstwa domowego).

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wszystkie rzeczy trafią do mamy chorej dziewczynki, która wystawi je na licytację internetową, a zebrane pieniążki przekaże na leczenie.

To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie. – Starajmy się pomagać, jak tylko możemy – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Policjanci apelują do mieszkańców powiatu nowosolskiego, aby przyłączyli się do akcji. Rzeczy można przynosić do komendy w Nowej Soli do 20 stycznia (najlepiej w godzinach 7.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku).

Kontakt: mł. asp. Justyna Sęczkowska, tel. 690 106 192.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl