Potrąciła kobietę w Zielonej Górze, chwilę porozmawiała i odjechała. Policja szuka świadków

Zielonogórska policja szuka świadków potrącenia pieszej na przejściu w rejonie CRS na ulicy Sulechowskiej z dnia, 27 września, br. Kierująca nieznanym samochodem osobowym potrąciła pieszą przechodzącą przez przejście i po krótkiej rozmowie odjechała.

Do potrącenia doszło około godziny 16:40-17:00 na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze, w rejonie Centrum Rekreacyjno-Sportowego. – Kobieta kierująca nieustalonym samochodem osobowym potrąciła pieszą przechodzącą po przejściu – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielona Góra. Potrąciła kobietę i odjechała

Sprawczyni potrącenia zatrzymała się i rozmawiała chwilę z pokrzywdzoną, a następnie po otrzymaniu zapewnienia że nic się nie stało odjechała. Pokrzywdzona po zdarzeniu sama zgłosiła się do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie kości lewej stopy. – Takie obrażenia ciała kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy – mówi podinsp. Barska.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 172, 47 79 52 150; e-mail: [email protected]

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl