Potrzeba 10 tys. zł na zakup ambulansu dla Ukrainy

Trwa zbiórka pieniędzy na zakup ambulansu do ewakuacji osób niepełnosprawnych z najbardziej zagrożonych terenów na Ukrainie. Taki transport jest tam niezbędny. Możemy pomóc.

Jeden ambulans został już kupiony. Kupiła go prywatna osoba, która sama sfinansowała zakup. Teraz trwa zbiórka pieniędzy na zakup drugiego ambulansu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

LINK DO ZRZUTKI

Jeden ambulans będzie jeździł z Polski na Ukrainę z darami dla szpitali i wolontariatu a w drodze powrotnej z osobami do ewakuacji, drugi trafi Centrum Wolontariatu w Białej Cerkwi, gdzie będzie wykorzystywany do ewakuacji osób i dowożenia niezbędnej pomocy do pobliskich miejscowości. Obecnie wolontariat nie dysponuje takim transportem.

Ambulans, na zakup którego trwa zrzutka, będzie dostępny 9 kwietnia i do tego czasu trzeba zebrać 10 tys. zł. Do tego dojdą jeszcze koszty przerejestrowania oraz zatankowania za około 1,5 tys. zł.

LINK DO ZRZUTKI

Zrzutka została ustawiona na 10 tys. zł, bo tyle dokładnie jest potrzebne na zakup pojazdu, każda złotówka ponad tę kwotę zostanie przeznaczona na dodatkowe koszty i paliwo na kolejne wyjazdy.

Rozmowa z Igorem z Centrum Wolontariatu w Białej Cerkwi, to tam trafi jeden z ambulansów: https://www.facebook.com/1650336857/videos/515027033306650/

Zapraszamy do dołączenia naszej grupy na FB, gdzie publikujemy informacje i relacje z naszych działań: https://www.facebook.com/groups/361237849190266

Reklama pościgi