Potworny wypadek. Rannych wycinano z wraku. To cud, że żyją (ZDJĘCIA)

Kierowca z Kargowej na trasie Kargowa-Babimost z dużą siłą uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku dojechały dwa zastępy strażaków z Wolsztyna oraz z OSP z Kopanicy i Siedlca oraz karetki pogotowia ratunkowego. Trzy osoby były zakleszczone w aucie.

Jak ustalili policjanci, 28-letni mieszkaniec Kargowej jadąc renault 19 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Na poboczu wpadł w poślizg, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. Ratownicy zobaczyli bardzo mocno roztrzaskany samochód. Nie można było rozpoznać jego marki. Jedna osoba z auta wyszła sama. Trzy ranne osoby były wycinane z wraku przez strażaków sprzętem hydraulicznym

Ranne zostały cztery osoby. To kierujący i troje pasażerów w wieku 18,21 i 31 lat. Wszyscy trafili do szpitali w Wolsztynie, Nowym Tomyślu oraz Zielonej Górze. Najciężej ranni zostali kierowca oraz 18-letnia pasażerka, u których stwierdzono między innymi złamania nóg. Kierowcy została pobrano krew do badań pod kątem alkoholu i narkotyków.