Poważny wypadek. Motorowerzysta zderzył się z renault. Jest w ciężkim stanie, ma obrażenia głowy

Ciężko ranny 53-latek, z obrażeniami głowy, trafił do szpitala

Do poważnego wypadku doszło na drodze koło Drezdenka. Motorowerzysta zderzył się z renault. Ciężko ranny 53-latek, z obrażeniami głowy, trafił do szpitala. Renault prowadził 64-letni kierowca.

Do poważnego wypadku doszło we wtorek, 1 marca, na drodze między miejscowościami Gościm i Lubiatów. Około godziny 14:20 doszło do zdarzenia drogowego motorowerzysty i renault.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W wyniku zderzenia ciężko ranny zostało 53-letni motorowerzysta. Z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.  

Renault prowadził 64-latek. Kierowcy osobówki nic się nie stało, był trzeźwy. – W tej chwili nie znamy jeszcze wszystkich okoliczności poważnego wypadku. Jest to wyjaśniane – mówi asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Niestety wypadki z udziałem motocyklistów często kończą się tragicznie. Ważne, aby nie przeceniać swoich możliwości. Na bezpieczeństwo motocyklistów duży wpływ mają również kierowcy samochodów, którzy muszą mieć świadomość, że po drodze jeżdżą również miłośnicy jednośladów.

Dlatego szczególnie uważnie należy spoglądać w lusterko. Jedni i drudzy muszą pamiętać, że nie są sami na drodze. Wzajemny szacunek na drodze jest również czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo. Stosując te proste, ale skuteczne wskazówki, wszyscy przyczynimy się do zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.

Toyota Zielona Góra