Poważny wypadek w Płotach pod Zieloną Górą. Czołowe zderzenie opla i volkswagena. Jeden samochód leży na boku (FILM CZYTELNIKA)

Poważny wypadek w Płotach pod Zieloną Górą. Jeden samochód leży na boku

Do wypadku doszło w piątek, 18 grudnia, w Płotach pod Zieloną Górą. Kierująca volkswagenem wypadła z drogi, uderzyła w skarpę, wróciła na drogę wpadając prosto pod opla. Doszło do czołowego zderzenia.

Kierująca volkswagenem jechała w kierunku Czerwieńska. W Płotach wpadła w poślizg. Rozpędzony volkswagen wypadł z dogi uderzając w skarpę. Samochód odbił się od skarpy wracając na jezdnię. Tam volkswagen wpadł prosto pod jadącego opla. Doszło do czołowego zderzenia.

Po zderzeniu volkswagen przewrócił się na bok. Jak mówią nam świadkowie wypadku, oba pojazdy są mocno rozbite. Na miejscu jest karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. – Jeden pas ruch jest zablokowany. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy – mówi dla  poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl