Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pożar kamienicy w Zielonej Górze. Strażacy walczą z ogniem (FILM, ZDJĘCIA)

Pożar kamienicy na ulicy Tylnej w Zielonej Górze. fot. poscigi.pl

Pożar kamienicy w Zielonej Górze wybuchł w środę, 29 listopada, z samego rana. Pali się kamienica na ulicy Tylnej tuż przy al. konstytucji 3 Maja. Strażacy walczą z pożarem.

Pożar kamienicy w Zielonej Górze na ulicy Tylnej wybuchł w środę, 29 listopada, z samego rana. Na miejscu są już trzy wozy straży pożarnej. Pali się poddasze kamienicy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała również zielonogórska policja. Straż pożarna gasi pożar z podnośnika. Jak mówią nam świadkowie, widać bardzo dużo dymu.

Pożar kamienicy w Zielonej Górze

Pożar został zauważony około godz. 7.28 rano. Ludzie zaalarmowali strażaków widząc dym wydobywający się z poddasza kamienicy.

Godz. 8.09 Z pożarem walczy już pięć zastępów straży pożarnej.

Na al. Konstytucji 3 Maja utworzył się gigantyczny korek.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Godz. 8.12 Na miejsce pożaru dojeżdżają wozy straży pożarnej

Godz. 8.17 Jak informują kierowcy Lubuskie Taxi jeden pas al. Konstytucji 3 Maja w kierunku Palmiarni jest zablokowany. To powoduje korek.

Nie ma informacji o osobach poszkodowanych w pożarze.

Zakorkowana al. Konstytucji 3 Maja. Policjanci zabezpieczają okolice miejsca pożaru.

Godz. 8.29 – Na tą chwilę pożar został zlokalizowany. Trwa przeszukiwanie poddasza, na którym zostało nagromadzonych dużo materiałów łatwopalnych – mówi dla poscigi.pl st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Strażacy przeszukują poddasze również pod kątem mogących się tam znajdować osób.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl