Renault uderzył w drzewo, a motocyklista w hyundaia

35- latek z gminy Strzelce Krajeńskie jadąc osobowym renault, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Tego samego dnia kilka kilometrów dalej rozpędzony motocyklista uderzył w nadjeżdżający samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w środę 11 lipca. Oficer dyżurny strzeleckiej policji został powiadomiony, że jadący drogą od strony Krzyża Wlkp. w kierunku miejscowości Stare Bielice osobowy renault, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i lewym bokiem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo.

Kierujący z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Policyjne dochodzenie wykaże co było przyczyną wypadku.

Zaledwie kilkanaście kilometrów dalej, na tej samej drodze, około godziny 15.30 kierujący motocyklem yamaha 22-letni mieszkaniec Drezdenka wykonywał manewr wyprzedzania ciągu pojazdów. W tym czasie do ruchu włączała się kierująca pojazdem hyundai 64-letnia kobieta. Doszło do zderzenia z motocyklem. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Drezdenku. Policja bada przyczyny zdarzenia drogowego.