Rodzice 10-latka dziękują zielonogórskim policjantom za poszukiwania ich dziecka

Rodzice 10-latka, który zaginął w czwartek, 25 lutego, za pośrednictwem portalu posicig.pl dziękują zielonogórskim policjantom za sprawną akcję oraz wielkie zaangażowanie w poszukiwania ich dziecka.

10-latek zniknął po nieporozumieniu z rodzicami. Rodzicie powiadomili policję. Natychmiast ruszyła akcja poszukiwań dziecka. Do akcji ruszyli policjanci z patrolówki oraz kryminalni. W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów. Działaniami kierowali dyżurni.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Po kilku godzinach poszukiwań 10-latek został zauważony przez policjantów. Około godziny 19.00 błąkał się bez celu w rejonie ul. Foluszowej. Cały i zdrowy wrócił do domu.

Rodzicie 10-latka dziękują policjantom zaangażowanym w poszukiwania ich synka.- Wielkie, ogromne dziękujemy dla policjantów w mundurach oraz kryminalnych, którzy z wielkim zaangażowaniem poszukiwali naszego dziecka. Dziękujemy również dyżurnym zielonogórskiej komendy za sprawne kierowanie całymi poszukiwaniami – mówią rodzice 10-latka.

Zostań kierowcą bolta