Śmiertelny wypadek. 22-latka volvo staranowała motocyklistę z pasażerką. Oboje zginęli

W wypadku w miejscowości Kuźnica Myślniewska zginał motocyklista i pasażrka.

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 16 sierpnia, w miejscowości Kuźnica Myślniewska (Wielkopolska). Kierująca volvo staranowała motocyklistę. Mężczyzna zmarł na miejscu, a pasażerka motocykla zmarła w drodze do szpitala.

Policjanci na miejscy wypadku ustalili, że 22-letnia mieszkanka Doruchowa jadąc volvo, na oznakowanym skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu motocyklem yamaha. Staranowała motocykl, który prowadził 55-letni mieszkaniec pow. ostrowskiego wioząc pasażerkę. Mężczyzna zginął na miejscu. Pasażerka motocykla została zabrana do szpitala w Kaliszu. Niestety kobieta zmarła w drodze do szpitala.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pojazdy zostały zabezpieczone do badań kryminalistycznych. Wykonano oględziny miejsca z udziałem technika kryminalistyki oraz prokuratora. Ciała ofiar wypadku zabezpieczono do sekcji. Kierująca volvo była trzeźwa. Pobrano jej krew do badań na zawartość środków niedozwolonych. 22-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. W chwili zdarzenia warunki do jazdy były bardzo dobre. Zostało już wszczęte śledztwo dotyczące śmiertelnego wypadku, w którym zginęły dwie osoby.