Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Śmiertelny wypadek na „trójce”. Pasażerka, nie żyje, kierowca uciekł. To mieszkaniec Sulechowa, ofiara również (NOWE INFORMACJE)

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 28 maja, nad ranem na „starej trójce” koło Sulechowa. Kierujący fordem wypadł z drogi. Pasażerka zginęła na miejscu, kierujący uciekł, ale został już zatrzymany. To mieszkaniec Sulechowa.

W niedzielę nad ranem kierowca jadący trasą S3 w oddali zauważył samochód leżący na poboczu drogi. Powiadomił o tym policję. Na miejsce zdarzenia szybko dojechał patrol.

Śmiertelny wypadek koło Sulechowa

Okazała się, że ford galaxy wypadł ze „starej trójki”. W fordzie policjanci znaleźli martwą pasażerkę. Zginęła w czasie wypadku. Kierujący fordem uciekł z miejsca wypadku, ale nie na długo.

– Kierowca forda został już zatrzymany przez policjantów – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Mężczyznę trafił na komendę. Są z nim prowadzone czynności dotyczące śmiertelnego wypadku.

Czytaj też – Pijany i naćpany kierowca rozbił volkswagena na Obwodnicy Południowej Zielonej Góry. W aucie narkotyki (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Trwa wyjaśnianie przyczyny oraz okoliczności, w jakich doszło do tragicznego wypadku. Wiadomo już, że kierujący to 25-letni mieszkaniec Sulechowa. Ofiara wypadku również mieszkała w Sulechowa miał 45 lat.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl