Śmiertelny wypadek. Kierowca peugeota potrącił rowerzystkę. Kobieta zmarła w szpitalu

Do tragedii doszło w poniedziałek, 24 czerwca, na trasie z Nowej Soli do Bytomia Odrzańskiego. Kierujący peugeotem potrącił 68-letnię rowerzystkę. Kobieta zmarła  w szpitalu.

Rowerzystka jechała drogą z Nowej Soli w kierunku Bytomia Odrzańskiego. Na trasie została potrącona przez 44-letniego kierowcę peugeota. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego oraz nowosolska policja.

Ranna 68-latka została przewieziona karetką do szpitala. – Niestety potrącona rowerzystka zmarła w szpitalu w wyniku doznanych obrażeń – mówi dla poscigi.pl sierż. szt. Renata Dąbrowicz-Kozłowska z nowosolskiej policji. To mieszkanka okolic Nowego Miasteczka. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg oraz okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca peugeota, mieszkaniec okolic Otynia był trzeźwy.

To drugi śmiertelny wypadek, do którego doszło w woj. lubuskim od początku wakacji. W piątek, 21 czerwca, na trasie  Jasień-Tuplice motocyklista  z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo oplem vectrą. 66-letni motocyklista zginął na miejscu.