Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Zginął 25-latek. W głowę uderzyła go przewożona w aucie felga (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 17 listopada, po północy na Szosie Kisielińskiej. Ford focus uderzył w forda mondeo.

Kierujący fordem mondeo wyjeżdżał ze stacji benzynowej przy Szosie Kisielińskiej. W aucie był kierowca i dwie pasażerki. Wtedy w mondeo uderzył jadący drogą kierujący fordem focusem. Siła uderzenia była ogromna. Focus wypadł z drogi i dachował. Z jezdni wypadł również ford mondeo.

Na miejsce wypadku przyjechały służby ratunkowe. Dojechały karetki pogotowia ratunkowego. – Kierowca forda focusa zginął na miejscu – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Najprawdopodobniej podczas zderzenia w głową uderzyła go felga przewożona z tyłu auta. Trzy osoby z mondeo zostały przewiezione do szpitala. Zielonogórscy policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku.

zdjęcia czytelników

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Polecane  Brutalny gwałt na dziecku. Ofiara to 16-latka. Trwają poszukiwania gwałciciela
Langner odszkodowania