Toyota Zielona Góra

Sprawca rozboju w areszcie

Decyzją Prokuratora Rejonowego w Zielonej Górze, mężczyzna podejrzany o rozbój, do którego doszło w lipcu w podzielonogórskiej Radomii został objęty policyjnym dozorem. Innego sprawcę rozboju, z maja br. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze aresztował na trzy miesiące.

Aresztowany na trzy miesiące 28-letni Arkadiusz Ł. to drugi ze sprawców rozboju, do którego doszło w maju br. Pierwszy już od kilku tygodni przebywa w areszcie śledczym. 28-latek jest mieszkańcem jednej z podzielonogórskich miejscowości i został zatrzymany przez zielonogórskich policjantów po imprezie alkoholowej, na której pobił starszego mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z kolei sprawca rozboju, w stosunku do którego prokurator zadecydował o zastosowaniu policyjnego dozoru, został zatrzymany przez policjantów. Zatrzymanie to było wynikiem prowadzonych od lipca działań operacyjnych, które miały ustalić tożsamość sprawcy rozboju, do którego doszło w podzielonogórskiej Radomii.

Z informacji uzyskanej od pokrzywdzonej wynikało, że napadł na nią nieznany mężczyzna, który zabrał jej telefon i dokumenty. Pokrzywdzona kobieta rozpoznała w zatrzymanym mężczyźnie sprawcę napadu. Jak ustalili policjanci, 30-letni mężczyzna nie był wcześniej notowany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl