Sprawca zderzenia trzech samochodów pod Zieloną Górą dostał gigantyczny mandat

Wypadek na drodze Zielona Góra-Leśniów Wielki

Sprawca zdarzenia trzech samochodów pod Zieloną Górą jest 19-latek kierujący audi. Wyprzedzając spowodował zagrożenie na drodze i za to został ukarany mandatem w wysokości 5 tys. zł. Nas szczęście nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło w środę, 30 marca, na drodze do Leśniowa Wielkiego. Pisaliśmy o tym z samego rana. Zderzyły się tam trzy samochody. Na miejsce zdarzenia dojechały trzy wozy zielonogórskich strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały zabrane do karetki pogotowia ratunkowego na badania. Na szczęście nic im się nie stało.

Zdarzenie zostało przez policję zakwalifikowane jako kolizja. Winnym został uznany 19-latek kierujący audi. Wyprzedzając spowodował zagrożenie na drodze i w efekcie zderzenie trzech samochodów. Został za to ukarany gigantycznym mandatem. – Kierujący audi dostał mandat w wysokości 5 tys. zł – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi