Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zielonogórscy policjanci dostali tort! Za co?

Zielonogórscy policjanci zostali we wtorek, 29 marca, bardzo miło zaskoczeni „słodkim podziękowaniem” od kobiety, której odzyskali torebkę po kradzieży w barze.

W piątek, 25 marca, dyżurny komendy miejskiej policji w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o kradzieży torebki, do której doszło w jednym z barów szybkiej obsługi w centrum miasta.

W torebce były dokumenty, karty płatnicze oraz pieniądze w różnych walutach.

Na monitoringu wewnątrz lokalu policjanci zobaczyli starszą kobietę, która ukradła torebkę i opuściła lokal.

Dzięki miejskiemu monitoringowi policjanci ustalili, że kobieta poszła z baru do centrum miasta. Po około 2 godzinach od kradzieży policjanci zauważyli złodziejkę i zatrzymali ją.

59-letnia mieszkanka Nowej Soli usłyszała zarzuty kradzieży i kradzieży dokumentów. Grozi je teraz kara do 5 lat więzienia.

– Zielonogórscy policjanci nie oczekują za swoją pracę specjalnych podziękowań, wykonują swoje przydzielone zadania zgodnie z potrzebami służby – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Jednak jest bardzo miło kiedy ktoś doceni zaangażowanie policjantów i poświęci swój czas żeby napisać kilka miłych słów. Dlatego wtorkowe podziękowania dla policjantów były wyjątkowe i niespodziewane.

Do I komisariatu dotarł piękny i smaczny tort przygotowany specjalnie przez panią, której torebka została ukradziona przez kobietę w barze w centrum miasta.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl