Tak wygląda jedzenie w szpitalu w Zielonej Górze. – W więzieniu karmią lepiej – pisze czytelnik (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Tak wygląda jedzenie w szpitalu w Zielonej Górze.

Nasz czytelnik przesłał zdjęcie jedzenia, które dostaje w szpitalu w Zielone Górze. – Nie jest dobre, czasami zdarza się jako takie, ale ogólnie to w więzieniu lepiej karmią – pisze czytelnik.

Jak pisze nasz czytelnik przebywający na jednym z oddziałów zielonogórskiego szpitala, śniadanie wbiło go w łóżko. – To były kromki chleba, kawałek pomidora i cos jak dżem – pisze czytelnik. Nie dało się jeść zaznacza.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Obiady to najczęściej papki mające sprawiać wrażenie sosu z mięsem lub gulaszu. – Niesmaczne – pisze czytelnik. Czasami zdarzy się jako taka zupa. – To jednak wyjątkowo rzadko i w dodatku jedzenie nie jest ciepłe – pisze autor zdjęć.

Dodaje, że był już kiedyś szpitalu. – Wtedy szpital miał własną kuchnie i wtedy jedzenie było dużo lepsze i ciepłe, ten catering jest niestety nie dobry – pisze czytelnik i dodaje, że w więźniu lepiej karmią niż w szpitalu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi