To niesamowite. Knajpy i ludzie cały czas kupują jedzenie dla medyków zielonogórskiego szpitala

W sobotę pizzę z pizzerii Roma do zielonogórskiego szpitala przywiózł Adrian Bagiński.

W sobotę, 4 kwietnia, pizzeria Roma kolejny raz zawiozła pizzę do zielonogórskiego szpitala. Wcześniej do zielonogórskiego pogotowia ratunkowego swoje jedzenie dostarczył Kebab u Yogiego. Akcja,, Nakarm medyka” trwa. Pizzę dla personelu szpitala kupują też mieszkańcy Zielonej Góry i okolic.

Adrian Bagiński, właściciel pizzerii Roma kolejny raz przygotował swoją pizzę i cieplutką zawiózł do szpitala. – To taki nasz wkład w walkę z koronawirusem, taka forma podziękowania medykom. Dajemy co możemy – mówi A. Bagiński. Niedawno do pogotowia ratunkowego zajechał samochód z Kebaba u Yogiego. Zespoły karetek dostały pyszniutkie kebaby. – Z radością przekazaliśmy nasze jedzonko i podziękowania – mówi Hubert Lubin szef Kebab u Yogiego.

Do akcji włączają się również zielonogórzanie. – Niedawno przyjęliśmy sześc  kolejnych zamówień pizzy dla poczet pracowników szpitala. Tak mieszkańcy Zielonej Góry i okolic pragną podziękować naszym bohaterom za ich trud, za brak snu, za walkę o ludzkie życie w tym ciężkim czasie pandemii – mówi A. Bagiński.  Wcześniej w pizzerii Roma pojawił się mężczyzna. Zamówił pizzę dla pracowników SOR-u. – Zapytaliśmy od kogo mają być te pizze. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że od mieszkańców Zielonej Góry – mówi A. Bagiński. Pizzę zamówił też pan Krzysztof z Nowogrodu Bobrzańskiego. – Powiedział, że to pizza dla medyków w szpitalu od mieszkańców Nowogrodu Bobrzańskiego – mówi właściciel pizzerii Roma.