Tragiczna śmierć na S3. Wysiadał z taksówki i wtedy potrącił go peugeot (AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 12 lutego, na S3 na pograniczu województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Kierowca mercedesa taksówki wysiadając z auta na pasie awaryjnym został śmiertelnie potrącony przez kierującego peugeotem.

Godz. 11.59 Na pasach w kierunku Myśliborza, na wysokości śmiertelnego wypadku doszło do drugiego zdarzenia z udziałem samochodów. Trasa jest zablokowana. O zderzeniu donoszą Czytelnicy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do tragedii doszło po godz. 11.00. Kierujący mercedesem jechał trasą S3 w kierunku Gorzowa. Na 56. kilometrze, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, kierowca mercedesa zjechał na prawe pobocze na pas awaryjny. Po chwili doszło do tragedii.

– Kierowca mercedesa wysiadł z auta i wtedy został potrącony przez wymijającego go kierowcę peugeota – mówi st. asp. Jacek Poleszczuk, rzecznik myśliborskiej policji. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Wylądował wezwany śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Siła potrącenia mężczyzny była ogromna. Kierowca mercedesa nie miał szans, zginął na miejscu.

Jeden pas ruchu drogi S3 w kierunku Gorzowa jest zablokowany. – Pracują tam policjanci wyjaśniający przebieg oraz okoliczności tragicznego wypadku – mówi st. asp. Poleszczuk. Na miejsce dotarł również prokurator.