Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Trasa S3 Zielona Góra-Świebodzin zablokowana. Tak wygląda protest rolników i ma być jeszcze gorzej (FILM, ZDJĘCIA)

Protest rolników na S3 koło Sulechowa.

W środę, 21 lutego, trwa drugi dzień protestu rolników. Protestujący przedłużyli blokadę do godz. 18.00. Jest to szczególnie uciążliwe dla osób pracujących za Zieloną Górą. Trasa S3 z Zielonej Góry do Świebodzina jest zablokowana.

Rolnicy od wtorku, 20 lutego, od godz. 9.30 nawet na chwile nie odblokowali trasy S3 z Zielonej Góry do Świebodzina. Blokadę S3 najbardziej dotkliwie odczuwają osoby pracujące za Zieloną Górą to one mierzą się z gigantycznymi korkami. W środę, 21 lutego, również trzeba przygotować się na gigantyczne korki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Czytaj też – Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą. Zderzenie kilku samochodów

Mieszkańcy Zielonej Góry są wściekli. – To nie uderza w polityków, którzy siedzą na Wiejskiej , ale was mieszkańców, to my borykamy się z korkami – pisze nasza czytelniczka.

Zielona Góra. Protest rolników

Inna osoba podkreśla, że blokady powinny odbywać się na granic z Ukrainą. – Niech zablokują ukraińska granicę i nie wpuszczają towarów, a nie uderzają we wszystkich Polaków. To smutne – zaznacz pan Krzysztof.

Marta pisze, ż rolnicy są bogaci. – Na tle zwykłego Polaka rolnik jest osobą bogatą. Na blokadach widać maszyny warte po kilkaste tysięcy złotych. Oczywiście uprzykrzają nam życie. Powinni uprzykrzać je politykom – pisze czytelniczka.

Rolnicy protestują przeciwko założeniom „Zielonego Ładu”. Chodzi o importu produktów rolnych z Ukrainy. I wiadomo, że protest nabierze na sile. Rolnicy chcą w obu kierunkach zablokować granicę z Niemcami w Świecku. Zablokują również węzeł autostrady A2 koło Słubic. To będzie komunikacyjna masakra. Do blokady ma dojść w niedzielę, 25 lutego o godz. 13:00. Mało tego, blokada ma potrwać do 20 marca.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl