Ukradł rower z bloku w Zielonej Górze. Policja publikuje wizerunek (ZDJĘCIA)

Ukradł rower z bloku w Zielonej Górze.

Policjanci z II komisariatu w Zielonej Górze poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru KTM Streetmaster . Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.   

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru KTM Streetmaster wartości 600 zł z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Do kradzieży doszło nocą z 30 czerwca na 1 lipca.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu miejsca zdarzenia ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać kradzieży. Na nagraniu widać jak wynosi rower.

Ukradł rower w Zielonej Górze

Nadzorujący sprawę prokurator przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie pojazdu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z II komisariatem przy ulicy Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami: 47 7951263 lub 47 7951211 bądź mailowy: [email protected].

Reklama pościgi