Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga kierowcy. Zmiany w ruchu przy cmentarzu w Zielonej Górze

W okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarza w Zielonej Górze zmieni się oznakowanie, a ruchem kierować będą policjanci i w pierwszej kolejności należy stosować się do ich poleceń.

Zielonogórscy policjanci przypominają, że w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych w rejonach cmentarzy będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu drogowego. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na znaki drogowe, ponieważ w tych dniach w rejonie cmentarzy mogą pojawić się nowe oznaczenia, ograniczenia prędkości i inna niż zwykle organizacja  ruchu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak co roku zmiany zostaną wprowadzone w okolicy cmentarza w Zielonej Górze przy ulicy Wrocławskiej. W tym roku zmiany nastąpią już w sobotę, 28 października od godziny 11.00 i będą obowiązywać do 3 listopada do godziny 12.00.

Zielona Góra. Zmiany w ruchu przy cmentarzu

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i osób odwiedzających groby najbliższych. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl