WOŚP 2023 w Zielonej Górze. Będzie mnóstwo atrakcji

W tym roku po Zielonej Górze będzie zbierać pieniądze do puszek aż 325 osób.

Już w niedzielę, 29 stycznia, odbędzie się Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z puszkami rusza  teren. Przygotowano mnóstwo atrakcji, będą licytacje, kolorowy TIR oraz koncerty.

W tym roku po Zielonej Górze będzie zbierać pieniądze do puszek aż 325 osób. – Zapraszamy po odbiór pakietów oraz do udziału w szkoleniu. Spotkanie organizujemy dzień przed finałem, w sobotę, 28 stycznia w samo południe w Centrum Biznesu – zapowiada Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kolorowy TIR WOŚP

Na ulicach Zielonej Góry zobaczymy Scenę Otwartych Serc, a to jest kolorowy i oświetlony TIR WOŚP. Na nim będą licytacje fantów, a o nutę zadba DJ Bamse.

TIR startuje o godz. 9.00 z parkingu przy Filharmonii. Później, co około godzinę pojawia się w wybranych lokalizacjach. – Na każdym przystanku będziemy porywać mieszkańców do tańca. Zaprosiliśmy instruktorów, którzy wszystko pokażą. Będzie zumba, belgijka, taniec nowoczesny – zdradza Emilia Konrad z zielonogórskiego sztabu. Uwaga. Z Zatoniu wokół fontanny zostanie odtańczony polonez.

Gwiazdy Lipali i Feel

Na scenie WOŚP przy ratuszu zagrają muzycy z regionu. Gwiazdami wieczoru będą Lipali oraz Feel. 31. Finał WOŚP to też wiele imprez towarzyszących. Na Dzikiej Ochli będzie morsowanie oraz ogrzewanie przy ognisku. Na hali CRS poćwiczymy na rowerach. W planszówki pogramy w siedzibie stowarzyszenia AD Astra na ulicy Fabrycznej.

Zabawy odbędą się na terenie WOSiR Drzonków i RCAK przy ulicy Sienkiewicza. Będą konkursy i zabaw dla najmłodszych.

O godz. 20.00 z placu Słowiańskiego poleci światełko do nieba.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl