Niebezpieczny wyjazd z ulicy w Zielonej Górze. Widoczność zasłania samochód. – Zapraszam policję – pisze czytelnik

Samochód zasłania widoczność kierującym wyjeżdżającym z ul. Konwaliowej.

Nasz czytelnik kolejny raz zwraca uwagę na kię znowu parkowaną systematycznie na trawniku tuż przy skrzyżowaniu ulic Konwaliowej i Mieczykowej na Jędrzychowie. Samochód zasłania widoczność kierującym wyjeżdżającym z ulicy Konwaliowej. – W końcu dojdzie tu do wypadku – pisze czytelnik i zaprasza zielonogórska policję.

Nasz czytelnik kolejny zwraca uwagę na zagrożenie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Konwaliowej i Mieczykowej. Systematycznie przy skrzyżowaniu, po lewej stronie dla wyjeżdżających z ul. Konwaliowej, parkowana jest kia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Samochód zasłania widoczność wyjeżdżającym z ulicy Konwaliowej. Przez zaparkowaną przy skręcie kię nie widać samochodów jadących ul. Mieczykową w kierunku ul. Nowojędrzychowskiej – wyjaśnia  czytelnik.

Do tego bardzo często dochodzi również samochód zaparkowany na ulicy domu po prawej stronie przy skrzyżowaniu na ul. Mieczykowej. On zasłania widoczność samochodów jadących ulicą Mieczykową od ulicy Nowojędrzychowskiej.

Bardzo często skrzyżowanie jest zasłonięte dla wyjeżdżających z ul. Konwaliowej z dwóch stron. – Kiedyś już to zgłaszałem i na jakiś czas się poprawiło, ale teraz znowu jest tak samo – pyta nasz czytelnik. Zwraca się również z zaproszeniem dla policji, która mogłaby zająć się problem parkowania i zasłaniania widoczności kierowcom w tym miejscu. – Nie czekajmy aż coś złego się tam wydarzy – pisze nasz czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl