Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wpadli z narkotykami. Wszyscy byli tacy nerwowi

Policjanci z Żar zatrzymali trzy osoby, które miały przy sobie narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. 35-latek dodatkowo zarzuty ich udzielania.

W piątek, 29 września, policjanci z prewencji pełnili służbę na terenie powiatu żarskiego. Patrolując miejscowość Nowe Czaple zauważyli trzech mężczyzn. Zachowywali się nerwowo, kiedy zauważyli radiowóz. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Okazało się, że jeden z mężczyzn miał 18 woreczków, w których znajdowała marihuana. Mężczyzna miał także młynek i wagę. Po sprawdzeniu towarzyszy 35-latka okazało się, że również i oni maja przy sobie zabronione substancje.

Środki odurzające i przedmioty zostały zabezpieczone, a trzej mieszkańcy powiatu żarskiego zatrzymani i doprowadzeni do żarskiej jednostki. Mężczyźni w wieku 23, 30 i 35 lat usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił przedstawić 35-letniemu zatrzymanemu dodatkowo jeszcze dwa zarzutu udzielania narkotyków. Policjanci dokonali także zabezpieczenia majątkowego 35-latka, na poczet przyszłych kar i grzywien.

Za posiadanie narkotyków grożą im kary do 3 lat więzienia.

W sobotę, 30 września, nocą na jednej z ulic w Łęknicy zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. 22-latek był nerwowy i przestraszony. Policjanci podczas przeszukania pojazdu znaleźli saszetkę , a w niej zwitek foliowy z marihuaną.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Usłyszał on zarzut. posiadania środków odurzających.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl