Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek na S3 w Zielonej Górze. Ciężarówka uderzyła w wiadukt. Trwa jej podnoszenie (FILM, ZDJĘCIA)

Na trasie pracują służby, które chcą jak najszybciej odblokować drogę. fot. poscigi.pl

Wypadek na S3 w Zielonej Górze. Ciężarówka uderzyła w wiadukt, kierowca trafił do szpitala. Na trasie pracują służby, które chcą jak najszybciej odblokować drogę.

Wypadek na S3 w Zielonej Górze miła miejsce w środę, 11 października, z samego rana. Do poważnego wypadku na S3 w Zielonej Górze doszło w środę nad ranem. Kierowca ciężarówki wiozącej 24 tony miedzi jechał w kierunku Nowej Soli. Nagle zjechał z drogi, przebił bariery i z dużą siłą uderzył w filar wiaduktu łączącego Trasę północną z osiedlem Pomorskim.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca po wycięciu ze zmiażdżonej kabiny przez strażaków, został oddany medykom z karetki pogotowia ratunkowego. Ranny trafił do szpitala.

Wypadek na S3 w Zielonej Górze

Na trasie trwa sprzątanie po wypadku. – Jedna ekipa zbiera rozsypany ładunek miedzianych kabli, drga zajmuje się ciężarówka – mówi Mark Dziubałka z pomocy drogowej Maxmar.

Na miejscu działają ciężkie dźwigi. To z ich pomocą ciężarówka ma zostać podniesiona do góry i podczepiona do holownika. – Pracujemy i dajemy z siebie ile tylko możemy – mówi M. Dziubałka.

Ruch w kierunku Nowej Soli powoli odbywa się jednym pasem ruchu. Jadący do Sulechowa muszą zjeżdżać na osiedle Pomorskie.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl