Samochody.pl - poscigi.pl

Zdesperowany młody mężczyzn stał na barierkach mostu. Szybka akcja policji

Policjanci namierzyli 23-latka, który siedział na barierce Mostu Staromiejskiego i rozmawiał z przechodniem.

Młody mężczyzny jedną nogą był już poza barierkami mostu. Policjanci z gorzowskiej komendy na szczęście zapobiegli tragedii. Nie było miejsca na jakikolwiek błąd. Do czasu przyjazdu mundurowych ważną role odegrał przechodzień, który rozmawiał z mężczyzną.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 9 października, przed godziną 23.00. Z przekazanych informacji wynikało, że młody mężczyzna może zdecydować się na desperacki krok.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci namierzyli 23-latka, który siedział na barierce Mostu Staromiejskiego i rozmawiał z przechodniem. Policjanci gorzowskiej patrolówki, sierż. Kacper Grad oraz post. Wojciech Szczecina, zachowali zimną krew. – Wykorzystali odpowiedni moment i uratowali 23-latka – mówi kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

Sierż. Grad podbiegł do mężczyzny, chwycił go i bezpiecznie ściągnął z barierki. – Był wtedy czas na to, żeby spokojnie z młodym człowiekiem porozmawiać – mówi kom. Jaroszewicz.

Informacja dla osób potrzebujących pomocy

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile. Czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami:

– 116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00.

– 116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

– 800 121 212 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl